Your path, no trace. This is not a revolution. This is NNormal.

Marka i produkty NNormal to owoc współpracy hiszpańskiego producenta obuwia z tradycjami, Camper i Kiliana Jorneta – utalentowanego, utytułowanego katalońskiego biegacza górskiego i długodystansowego. Zbieżność filozofii i wspólna wizja zaowocowały niezwykłą kolaboracją.

O firmie

Marka stawia sobie za cel nie tylko produkcję doskonałej jakości obuwia oraz odzieży i akcesoriów do biegów trailowych oraz turystyki, ale też dbałość o środowisko naturalne.

A zatem powstały buty, które prócz doskonałych parametrów, wysokiej jakości, są także gwarancją, bardziej świadomych wyborów zakupowych i treningowych.

NNormal oferuje kolekcję dla profesjonalnych, długodystansowych biegaczy przełajowych oraz dla entuzjastów biegania i innych aktywności wydolnościowych w terenie, szczególnie w górach. Znajdziemy tu klasyczne niskie buty, ale też wodoodporne, za kostkę.

Swoją trwałość i doskonałe parametry, buty NNormal zawdzięczają doskonałym, innowacyjnym, technologicznym materiałom. W butach wodoodpornych zostały użyte impregnaty bez szkodliwych PFS i PTFE.

Produkty NNormal są wykonane z materiałów z recyklingu, a cała produkcja ma charakter cyrkularny. Obuwie jest też tworzone z myślą o jak najdłuższym użytkowaniu, aby nie trzeba było zbyt często kupować nowych butów, a cała kolekcja jest pomyślana, by móc wykorzystywać jej elementy w różnych działaniach outdoorowych, nie tylko do biegania w terenie.

Marka niebawem uruchomi także program No Trace, który prowadzi we współpracy z ReCircled, a dzięki któremu każdy użytkownik będzie mógł wysłać lub zanieść do wskazanego punktu (sklepu) zarówno zużyte, przeznaczone do wyrzucenia, buty, jak i ubrania sportowe, które następnie zostaną powtórnie przetworzone, albo odnowione do ponownej odsprzedaży. Dodatkowo można skorzystać z wymiany podeszwy, dzięki współpracy z Vibram i prowadzonemu przez markę programowi  “Repair If You Care”. W Polsce program uruchomiony zostanie w perspektywie 1-2 lat.

Bądź z nami w kontakcie

Zrób pierwszy krok w kierunku aktywnego i zrównoważonego stylu życia! Odkryj naszą ofertę i skontaktuj się z nami, aby rozpocząć swoją ekologiczną podróż już teraz.