Adventure for Anyone

NEMO Equipment to amerykański producent wysokiej jakości sprzętu outdoorowego. Marka została założona przez absolwenta Rhode Island School of Design, jednej z najstarszych szkół dizajnu w USA, i była wielokrotnie nagradzana za innowacje w projektowaniu, w tym prestiżową ISPO Award. Swoje inspiracje czerpie m.in. z urozmaiconego przyrodniczo regionu Nowej Anglii, w którym ma siedzibę i od którego wzięła swoją nazwę (New England Mountain Outfitters).

O firmie

W NEMO wszystko zaczyna się od perfekcyjnego projektowania, a etos pracy opiera się na dwóch fundamentalnych umiejętnościach: myśleniu kreatywnym i wiedzy inżynieryjnej. Dzięki temu produkty firmy wyróżniają się autorskimi, starannie przemyślanymi i intensywnie testowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, nowoczesnym dizajnem oraz doskonale dobranymi i trwałymi materiałami. NEMO wierzy, że sprzęt outdoorowy powinien być jednocześnie lekki i wygodny, a przy tym funkcjonalny i wykonany z ekologicznych materiałów, które łatwo poddadzą się recyklingowi.

Niezależnie od tego czy potrzebujesz sprzętu na weekendowy kemping z rodziną, na wędkarski wypad z przyjaciółmi, czy na samotną wyprawę z plecakiem, w ofercie NEMO znajdziesz wszystko co niezbędne, by zapewnić ci komfort outdoorowych przygód. Namioty, śpiwory, maty i materace, meble i akcesoria turystyczne występują w wielu wariantach, starannie przemyślanych, inteligentnie zaprojektowanych i dostosowanych do różnego rodzaju aktywności, terenu i indywidualnych potrzeb użytkowników.

Dla NEMO niezwykle istotne są zrównoważone i odpowiedzialne praktyki w zakresie projektowania, produkowania oraz zarządzania. Firma spełnia m.in. wyśrubowane kryteria standardu bluesign® w zakresie ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Projektuje z myślą o najwyższej jakości, maksymalnej trwałości i jak najdłuższym użytkowaniu swoich produktów oraz możliwości ich 100% recyklingu, oszczędzając w ten sposób zasoby naturalne i ograniczając wytwarzanie odpadów.

 

Bądź z nami w kontakcie

Zrób pierwszy krok w kierunku aktywnego i zrównoważonego stylu życia! Odkryj naszą ofertę i skontaktuj się z nami, aby rozpocząć swoją ekologiczną podróż już teraz.