Enjoy and be safe. G3's got your back for both.

G3 – Genuine Guide Gear to znana marka sprzętu zimowego, której siedzibą jest Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie. Jest niezależnym producentem wiodącego w branży sprzętu dla entuzjastów narciarstwa backcountry i snowboardu. Od pierwszych produktów z zakresu Avalanche Safety w 1995 roku, dla przewodników, na których można było polegać, G3 pozostaje wierna swoim korzeniom projektując i produkując innowacyjny, trwały i niezawodny sprzęt, któremu mogą zaufać nie tylko profesjonaliści, ale też miłośnicy gór.

O firmie

Mając za sobą 20-letnią historię G3 nie spoczywa na laurach. Wciąż poszerza grono użytkowników wraz z rozszerzaniem się mody na skitouring, skiaplinizm i freeride oferując im niezmiennie – dobrą zabawę.

G3 nieustannie poszukuje coraz to doskonalszych rozwiązań i nowych produktów. Inżynierowie G3 to zapaleni narciarze, dlatego tworzą sprzęt bezpieczny, wydajny i łatwy w obsłudze, stale stawiając sobie kolejne wyzwania i przekraczając granice. Dzisiaj G3 oferuje pełną gamę nart, splitboardów, fok, wiązań, kijków i narzędzi lawinowych. Marka stara się, aby produkowany sprzęt był nie tylko innowacyjny, trwały i niezawodny, ale wręcz przyjemny i łatwy w użyciu, kierując się maksymą – Ciesz się i bądź bezpieczny.

Bądź z nami w kontakcie

Zrób pierwszy krok w kierunku aktywnego i zrównoważonego stylu życia! Odkryj naszą ofertę i skontaktuj się z nami, aby rozpocząć swoją ekologiczną podróż już teraz.